Surfland.pl | Rok założenia 1987
logotyp
Aktualności: 

SPÓŁKA SPRZEDA NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANĄ W WAŁBRZYCHU-STARY ZDRÓJ. BUDYNEK BIUROWY Z MOŻLIWOŚCIĄ ZMIANY NA FUNKCJĘ MIESZKALNĄ I USŁUGOWĄ. OBIEKT DO MODERNIZACJI. TEREN, PROJEKTY WYKONAWCZE, POZWOLENIE NA BUDOWĘ.

Charakterystyka obiektu

Obiekt - Wrocław, ul. Tęczowa 13

Powrót do spisu treści

Obiekt - opis ogólny

Widok obiektu od ul. Tęczowej

Powierzchnia całkowita: 2250 m2


Dane adresowe: Tęczowa 13, 53-601 Wrocław

Liczba pięter: 2.

Każda kondygnacja o powierzchni 750 m2.

Obiekt z lokalami biurowymi z możliwością prowadzenia usług (lokale użytkowe)

Powrót do spisu treści

Obiekt - powierzchnia do wynajęcia

Aktualnie brak powierzchni do wynajęcia
Powrót do spisu treści

Obiekt - lokalizacja

Lokalizacja w serwisie Google Maps
Wrocław Centrum, ul. Tęczowa 13 (dostęp do budynku od ul. Tęczowej 11) - ok. 200 m od Dworca Świebodzkiego,5 min od Rynku.
Powrót do spisu treści

Obiekt - warunki najmu


Informacje ogólne

   
 1. Lokale przeznaczone na działalność o charakterze biurowo-usługowym.
 2. Preferowane wynajmowanie kondygnacji w całości. Opis lokali w opisie ogólnym i szczegółowym dla obiektu.
 3. Umowy zawierane na czas określony lub na czas nieokreślony.
 4. Miejsca parkingowe przy obiekcie w tym również parking dla klientów. Miejsca parkingowe – ilość uzależniona od wielkości wynajmowanej powierzchni. Ograniczona ilość miejsc postojowych dodatkowych. Dodatkowe m.p. płatne.
 5. W obiekcie Wynajmujący udostępnia łącza telekomunikacyjne / Dialog/.

Czynsz i opłaty eksploatacyjne

 1. Stawka opłat czynszowych z tytułu najmu oraz inne istotne informacje związane z najmem zawarte są w prezentacjach . Do opłat dochodzą liczniki energii elektrycznej i wody + ścieki .
 2. Z tytułu opłat za odpłatne miejsca postojowe w wysokości 130,00 zł netto/mc/1 miejsce.
 3. Reklamy umieszczane za zgodą Wynajmującego, dodatkowo płatne wg 1m2 rzutu poziomego w przypadku plansz, banerów etc. Uzgodnienia cenowe indywidualne.
 4. Koszty indywidualnego zużycia energii elektrycznej w lokalu oraz zużycia wody i ścieków w lokalu będą rozliczane na podstawie miesięcznych wskazań indywidualnego licznika.

Powrót do spisu treści

Obiekt - zdjęcia obiektu

Powrót do spisu treści

Obiekt - opis szczegółowy

Oferujemy Państwu komfortowe lokale biurowe na wynajem.

Wrocław z roku na rok umacnia swoją pozycję jako miasto atrakcyjne dla firm, które nie tylko chcą prowadzić tu produkcję, ale także chcą posiadać tu swoje centra obsługi i biura.

Nasza firma jest świadoma tych trendów i oferuje lokale użytkowe do wynajęcia o standardzie B+. Poniżej prezentujemy opis budynku.

Wielkość

Budynek przy ulicy Tęczowej 13 posiada 2 piętra. Razem z przestronnym parterem daje to ~ 1800 m2 powierzchni biurowych do wykorzystania.

Parter ma 750 m2 powierzchni. Jest ona podzielona na 2 duże, przestronne przestrzenie (open space), każda po 180 m2. Kolejne 40 m2 zajmują pomieszczenia sanitarno-socjalne. Poza przestrzenią otwartą na parterze znajduje się zespół pomieszczeń biurowych od 17 m2 do 75 m2. Oczywiście nie zabrakło pomieszczenia konferencyjnego dla 16 osób i pomieszczenia na archiwum.

I piętro to również 750 m2. Jak na parterze są tu 2 duże przestrzenie open space - powierzchnia kondygnacji podzielona na 2 duże open space. Dodatkowo ulokowane są tutaj mniejsze pomieszczenia biurowe (17 m2), magazynki i pomieszczenia sanitarno-socjalne. Sala konferencyjna jest większa i przeznaczona jest na konferencje dla maksymalnie 20 osób.

II piętro ma układ identyczny jak I piętro.

W razie potrzeby można wynająć magazyn w podpiwniczeniu o powierzchni ok 100 m2.

Informacje o budynku

Cały obiekt posiada drugostronne zasilanie, osobne dla całości obiektu i osobne dla serwerowni.
Klatka schodowa została wykończona kamieniem naturalnym.
Każda kondygnacja posiada część sanitarno-socjalną składającą się z toalet damskich i męskich, a część socjalną stanowią kuchnia i pomieszczenie jadalni.

Instalacje

W budynku znajduje się wentylacja mechaniczna z chłodzeniem kanałowym rozmieszczona strefowo na powierzchni kondygnacji.
Zimą zapewnienie przyjemnych temperatur w pomieszczeniach jest możliwe dzięki nowoczesnej kotłowni gazowej.
W budynku znajduje się sieć informatyczna oparta o instalacje kategorii 5E (MOLEX). Na każdej kondygnacji jest także okablowanie strukturalne z dużym nasyceniem punktów logicznych.Dodatkowo pomieszczenie serwerowi na I piętrze dla całości obiektu. W budynku znajduje się sieć telefoniczna z głowicą DIALOG.

Bezpieczeństwo

W budynku funkcjonuje monitoring firmy ochroniarskiej, dodatkowo obiekt posiada autonomiczne obszary ochrony. W przypadku każdej kondygnacji istnieje System Kontroli Dostępu. Sam teren jest całkowicie ogrodzony i zamykany.

Parking

Parking przy obiekcie na ok. 55 pojazdów, miejsca częściowo abonamentowane.

Powrót do spisu treści
Obsługujemy Klientów w całym kraju
Surfland Sp. z o.o. Sp. k. | ul. Braniborska 44-52, 53-680 Wrocław
tel. 071 78 02 710 | fax +48 071 78 02 705 | e-mail surfland@surfland.pl
NIP: 894-00-05-144 | REGON: 008043055 | KRS 0000528929 Sąd Rej. W-w Fabryczna, VI Wydz. Gosp. KRS | Kapitał zakł. 50 000 zł.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/users/kropkanet/public_html/surfland_nie/system/libraries/Output.php:282)

Filename: surfland_nie/index.php

Line Number: 122